strzałka - idź do góry strony

Grafik zajęć stałych

Poniedzałek

MIKOŁOWIANKI 10.00 – 13.00 sala 37
SZACHY 16.00 – 18.00 sala 21
GRUPA TEATRALNA "B-ZDUUURKA" 15.30 – 16.30 sala 34
GRUPA TEATRALNA "B-ZDUUURA" 17.00 – 19.00 sala 34
CAPELLA NICOPOLENSIS (grupa młodsza) 16.30 – 18.00 sala 37
GRUPA TWÓRCÓW "BARWĄ SKOJARZENI" 17.00 – 20.00 sala 24
KLUB FILMOWY "iks" 17.00 – 20.00 sala 58
CHÓR HARMONIA 18.00 – 20.00 Gimnazjum nr 2
CHÓR CHOPIN 18.00 – 20.00 Bujaków

Wtorek

KLUB SENIORA „MIKSEN” 10.00 – 13.00 sala 33
CAPELLA NICOPOLENSIS  16.30 – 20.00 sala 23 i 37
RYTMIKA 16.45 – 18.30 sala 37
KURS KROJU I SZYCIA 17.00 – 20.00 sala 33
JĘZYK WŁOSKI 17.45 – 18.45 sala 24

MODELARNIA

wtorki / środy/czwartki
co 2 tygodnie

16.30 - 19.00 Krawczyka 16a

Środa

SKAT 9.00 – 13.00 sala 23/24
KÓŁKO SZACHOWE 16.00 – 18.00 sala 21
ZESPÓŁ WOKALNO – INSTRUMENTALNY MIKOMUSIC (wg indywidualnego harmonogramu) 14.00 – 20.00 sala 43
CHÓR GLORIA 17.30 – 19.30 sala 23
CHÓR MOKRZANKI 18.00 – 20.00 Mokre
CHÓR HARMONIA 18.00 – 20.00 Gimnazjum nr 2

Czwartek

DZIECIĘCE STUDIO ARTYSTYCZNE 9.00 – 11.00 sala 24/37
ZESPÓŁ WOKALNO – INSTRUMENTALNY MIKOMUSIC (wg indywidualnego harmonogramu) 14.00 – 20.00 sala 43
ROBOTYKA 16.30 – 18.15 sala 23
KLUB RĘKODZIEŁA "Pracownia działań pięknych i niebanalnych" 16.30 – 18.30 sala 24
DANCE ARTYSTYCZNIE + 15.00 – 16.00 sala 37
BALET 16.00 – 17.00 sala 37
TANIEC DREAM (grupa młodsza) 17.00 – 18.00  sala 37
TANIEC DREAM (grupa starsza) 18.00 – 19.30 sala 37
CAPELLA NICOPOLENSIS - flety 16.00 – 17.20 sala 43
CHÓR CHOPIN 18.15 – 20.00 Bujaków

Piątek

KLUB SENIORA „MIKSEN” 10.00 – 13.00 sala 33
SZTALUGI – PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA 14.00 – 19.30 sala 24
KLUB FILMOWY "iks" 17.00 – 20.00 sala 58

Nasi sponsorzy

 

logotyp firmy Czesław Jóźwik - okręgowa stacja pojazdów

patronat medialny

 
link - zamknij komunikat o ciasteczkach

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności