address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

BOSE STÓPKI to nowy projekt realizowany w MDK, skierowany do rodziców dzieci między pierwszym a trzecim rokiem życia. To cykl trzech spotkań tematycznych opartych o metodę Sensoplastyki®, gdzie będziemy pobudzać wyobraźnię, brudzić się, przesypywać, układać na nowo, jednocześnie pozwalając dziecku na samodzielność.

Kładziemy nacisk na wspólną zabawę, nie skrępowaną myślami rodzica o brudnych rękach, nogach czy ubraniu. Staramy się dostarczyć wrażeń nie tylko zmysłami dotyku i wzroku, ale również zapachu i słuchu. Towarzyszką zabawy będzie także logopedka, która podczas zajęć będzie wspierała rodziców i rozwój dzieci.

Inicjatywa Bose Stópki jest pomysłem pracowniczek MDK, w ramach projektu Lider w Akcji realizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie.

Zapraszamy na trzy około czterdziestominutowe spotkania w dniach 28 października, 4 listopada i 25 listopada, za każdym razem o godz. 10.00.

Zajęcia są bezpłatne. By wziąć w nich udział wymagane są mailowe zapisy pod adresem barbara.bogdanowicz@mdk.mikolow.eu

Projekt “Lider w Akcji!” współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #NOWEFIO.

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC (TAKŻE NA LIŚCIE REZERWOWEJ).