address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

Pierwszy weekend grudnia (2-3.12 - od piątku do soboty) to czas bożonarodzeniowego jarmarku na naszym Rynku. Od 9.00 do 19.00 zapraszamy do odwiedzania wyjątkowych stoisk z rękodziełem i smakołykami, ale także podpatrywania zwierząt w żywej szopce (ze Stowarzyszenia Betlejem z Jaworzna), zdjęć przy świątecznym domku i przejażdżki na karuzeli.

Dodatkowo otwierane będzie Biuro świętego Mikołaja i wyremontowana kamienica Rynek 2, a jasełka przedstawi Stowarzyszenie Uśmiech. Popołudnia i wieczory umilą koncerty lokalnych zespołów i orkiestry dętej.

Warto być z nami i poczuć świąteczny klimat! Do zobaczenia!

 

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY:

PIĄTEK:

Serdecznie zapraszamy na warsztaty robienia makramowej choinki i ozdób świątecznych na cynamonowych laskach. Podarujmy sobie czas i nowe inspiracje, niech nasz dom będzie dekorowany unikalnymi ozdobami, które wyszły spod naszych rąk.

Zapraszamy dorosłych 2 grudnia o godz. 17:00

Zapisy w Dziale Organizacji Imprez MDK pod numerem telefonu 32 226 21 47 wew. 48

Koszt 120 zł / osoba, wpłata na konto MDK

 

SOBOTA:

Wszyscy kochają czekoladę! Czekolada jest dobra na wszystko i z każdej okazji, więc z okazji Świąt Bożego Narodzenia również nie może jej zabraknąć! Zapraszamy dzieci na warsztaty czekoladowe z akcentem świątecznym. Najmłodsi samodzielnie przygotują świąteczne pralinki, które mogą być zarówno pięknym prezentem dla najbliższych, jak i wspaniałą inspiracją na domowe wariacje.

Zapraszamy dzieci od 6. roku życia 3 grudnia o godz. 16:00

Zapisy w Dziale Organizacji Imprez MDK pod numerem telefonu 32 226 21 47 wew. 48

Koszt 25 zł / osoba, wpłata na konto MDK