address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
---

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
---

shop_icon
10

TEATR na "5" działający przy Śląskim Teatrze Impresaryjnym im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza do MDK 27 września o godz. 18.00 na komedię autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej". Spektakl opowiada o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.

On - starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona - piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona). I czego dotyczy tytułowa "poprawka"? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu.

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru - mamy nadzieję - zapewnią dobrą rozrywkę.

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska
Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński
Scenografia: Andrzej Gieruszyński
Występują: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Julia Golda , Joanna Konicka, Antoni Nocoń, Paweł Duda i Andrzej Gieruszyński

Bilety w cenie 15 zł dostępne w Kasie MDK i na naszej stronie od 2 września. Bilety ulgowe dla emerytów, rencistów i inwalidów w cenie 10 zł dostępne wyłącznie w Kasie MDK.