address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8.00 - 16.00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8.00 - 16.00

shop_icon
10

Zaczęliśmy wakacje, ale warto już pomyśleć co po nich. Zajęcia u nas pomogą rozwinąć pasje i talenty. Czekamy na zapisy dzieci, młodzieży i dorosłych!

Nasza propozycja dla najmłodszych to RYTMIKA, na którą zapraszamy już od 3. roku życia (grupa młodsza 3-4 lata, grupa starsza 5-6 lat). Dla dzieci od 4. do 5. roku życia wystartuje nowa grupa ZAJĘĆ TANECZNYCH prowadzonych przez Szkołę Tańca Team z Ornontowic. Oczywiście także starsze dzieci mogą u nas tańczyć - grupa "Junior" na zajęciach tanecznych przeznaczona jest dla dzieci od 6. do 10. roku życia. Od 7. roku życia można zapisać się do sekcji MAŻORETEK (w tym roku będzie grupa początkująca i zaawansowana), a dzieci od 9. roku życia zapraszamy na naszą nowość czyli zajęcia taneczne HIP-HOP. Na dzieci wolące spokojniejsze muzyczno-taneczne klimaty czeka dostępna od 5. roku życia CAPELLA NICOPOLENSIS czyli nasz Zespół Muzyki Dawnej i Tańca Historycznego.

Niestety przez to, że prawie wszyscy kontynuują dotychczasową przygodę ze sportem nie ma już miejsca na zajęcia szachowe. Ale dla młodszych dzieci mamy kolejną nowość - ZAJĘCIA SZACHOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH (od 6. do 9. roku życia). Centrum Kreatywnej Edukacji Robokids zaprasza do nas na ROBOTYKĘ (grupa młodsza 5-7 lat, grupa starsza 8-14 lat).

Nastolatków zapraszamy do tworzenia filmów w KLUBIE FILMOWYM "IKS" (12+) oraz aktorskich przygód z GRUPĄ TEATRALNĄ B-ZDUUURA (14+). Na dorosłych czeka kilka miejsc na KURSIE KROJU I SZYCIA.

Od 7. roku życia jest także możliwość uczenia się GRY NA GITARZE I PIANINIE (a także - w ramach Capelli Nicopolensis - na flecie prostym).

Aby dokonać zapisu na zajęcia należy wysłać maila pod adres zapisy@mdkmikolow.eu wpisując w treści imię i nazwisko, wiek dziecka, nazwę kółka i telefon kontaktowy. W przypadku zajęć gościnnych, czyli robotyki, hip-hopu i tańca zgłoszenia przyjmują organizatorzy, na których namiary znajdziecie w zakładce ZAJĘCIA. Tam zamieszczony jest także cennik zajęć i wszelkie inne niezbędne informacje.

Zapraszamy też osoby dorosłe, by dołączyły do naszych chórów i zespołów: Mikołowianki, Chopin, Harmonia, Gloria oraz Mokrzanki! Szczegóły można znaleźć w zakładce CHÓRY I ZESPOŁY.