address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

shop_icon
10

Uzupełnienie danych osobowych (2/4)

Dane osobowe

Sposób płatności

Sposób wysyłki

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest Miejski Dom Kultury w Mikołowie z siedzibą przy Rynek 19, 43-190 Mikołów.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do zakupu biletu na imprezy na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie. Jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania, a konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia transakcji. Podanie danych jest jednoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia imprezy, na którą Państwo zakupiliście bilet.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Miejski Dom Kultury w Mikołowie informuje ponadto, iż gromadzone dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, oraz że dochował wszelkich starań, aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo danych osobowych znajdujących się w naszej bazie.