address

43-190 Mikołów, Rynek 19

hours

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

address_icon

43-190 Mikołów, Rynek 19

opening_time_icon

Dziś otwarte:
8.00 - 20.00

shop_icon
10

Zapraszamy na cykl świątecznych warsztatów dla dorosłych, które pozwolą wprowadzić do naszych domów magię świąt. Warsztaty odbędą się w dniach 8, 15 i 20 grudnia.

Czas poprzedzający Boże Narodzenie jest jednym z najradośniejszych w roku – świąteczne piosenki, pięknie udekorowany dom, zapach pierników... Nie tylko dzieci uwielbiają tworzyć, malować i ozdabiać, dorośli również chcą zatrzymać się i cieszyć się z tych chwil. Dlatego zapraszamy na chwilę oddechu i wspólny czas przy tworzeniu pięknych dekoracji i pierników. Nie dajmy się wciągnąć w przedświąteczny kierat, dajmy sobie czas.

Proponowane warsztaty dla dorosłych:

• Świąteczne wianki

8 grudnia godz. 17.30-20.00, koszt 80 zł
Prowadząca: Sylwia Sojka, florystka
Warsztat odbędzie się, gdy zbierze się minimum 8 osób

Interesująca, własnoręcznie zrobiona dekoracja na stół (lub drzwi) zawsze jest powodem do dumy. Tym razem możemy przygotować ją pod okiem profesjonalistki, która na co dzień zajmuje się florystyką. Wianek skomponowany z naturalnych surowców i ozdób będzie nie tylko cieszył oczy, ale będzie pięknie pachniał.

• Scrapbooking: Ozdobna kartka świąteczna i bileciki na prezenty

15 grudnia godz. 17.00-19.00, koszt: 50 zł
Prowadząca: Monika Kaminiów
Warsztat odbędzie się, gdy zbierze się minimum 5 osób

Ta kartka będzie małym arcydziełem! Sztuka scrapbookingu to umiejętność zapisywania chwil, a zrobienie jej z myślą o kimś wyjątkowym będzie cennym prezentem. Może nawet ozdobić choinkę lub być dekoracją samą w sobie, a bileciki na prezenty są eleganckim dodatkiem, co w dobie wysyłania życzeń SMS-ami czy Messengerem wydaje się czymś pięknym.

• Dekorowanie pierników

20 grudnia godz. 17.00-20.00, koszt: 200 zł
Prowadząca: Kornelia Piotrowska (profil FB: Piernikowe Love)
Warsztat odbędzie się, gdy zbierze się minimum 10 osób

Gdy prowadząca pokazuje swoje pierniki, zawsze jest szum niedowierzania i komentarz "ja tak nie potrafię", a po kilku godzinach jeszcze większe zdziwienie, że wszyscy uczestnicy wychodzą z równie pięknymi piernikami. Dużo osób wraca na warsztaty, aby móc w skupieniu wydobyć z siebie tę artystyczną nutę.

 

Na wszystkie warsztaty można się zapisywać pisząc na adres mailowy barbara.bogdanowicz@mdk.mikolow.eu. Opłaty wnosimy przelewem na konto MDK: Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie nr 35 84360003 0000 00266864 0001 w tytule podając nazwę warsztatu oraz imię i nazwisko. Do zobaczenia!

ZAPRASZAMY TEŻ NA CYKL WARSZTATÓW DLA DZIECI - SZCZEGÓŁY MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ